# ÚČTY, FINANCE

V této sekci naleznete nejvýhodnější online účty zdarma, platební peněženky, ale třeba i srovnávače hypoték s velmi osobním přístupem a individuálními neveřejnými nabídkami :-)

# ÚČTY, FINANCE

NejPřipojení.cz - internet, televize

Připojení k internetu po optické, metalické a bezdrátové síti kdekoliv v ČR. Kvalitní technické zázemí pro své klienty, kterým nabízíme technickou podporu 365 dní v roce. 

FÉR MAKLÉŘI - nejvýhodnější financování

FérMakléři.cz jsou službou pomáhající majitelům nemovitostí vybrat nejlepšího realitního makléře v dané lokalitě, díky kterému prodají svou nemovitost za nejlepší cenu na trhu. FérMakleři.cz vybírají z 11 737 důkladně prověřených realitních makléřů z celé ČR bez ohledu na to, z jaké realitní...

UniCredit Bank - U-Konto

UniCredit je jednoduchá úspěšná celoevropská banka s plnohodnotným korporátním a investičním bankovnictvím, která přináší svým 26 milionům klientů produkty a služby prostřednictvím své unikátní obchodní sítě v západní, střední a východní Evropě.

mBank - získejte 1.000 Kč za sjednání mKonta :-)

mBank vstoupila na český trh v roce 2007 jako průkopník samoobslužného internetového bankovnictví, což ji umožňuje nabídnout zákazníkům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. Jejich stěžejní produkt, mKonto bez zbytečných poplatků a s kartou, která se vyplatí doma i na cestách...

twisto.cz - revoluční platební nástroj

Přes Twisto nakupuješ hned a platíš, až se ti to hodí. Do 45 dní zdarma, později za fér poplatek. Na e‑shopech najdeš Twisto Pay platební tlačítko, do obchodů tě vybavíme Twisto kartou.